3-latki - Biedronki

• Małgorzata Niewińska  - nauczyciel
  • Mirosława Weres - pomoc nauczyciela

Motto grupy:

"Dziecko jest cudem, jedynym, wyjątkowym, niezastąpionym."

Biedronki to dzieci 3- letnie, które dopiero zaczynają swoją przygodę z przedszkolem. Grupa liczy 25 dzieci, wsród których jest 13 dziewczynek i 12 chłopców. Dzieci chętnie uczęszczają do przedszkola, są pogodne i ciekawe świata. Powoli zaczynają zawiązywać się pierwsze przyjaźnie i "zauroczenia". Biedroneczki uwielbiają tańczyć, śpiewać oraz budować wspaniałe konstrukcje z klocków. Codzienna modlitwa umacnia ich w wierze i miłości do naszego Boga.

Pomimo, że są 3- latkami to już starają się być bardzo samodzielne i koleżeńskie. Mają bardzo dobre serduszka, gdyż pomagają swoim kolegom i koleżankom w różnych sytuacjach. Takie zachowania sprawiają, że atmosfera w naszej grupie jest rodzinna i wspaniała.

Data dodania: 2019-09-02 13:21:06
Data edycji: 2019-09-30 15:28:22