Październik w Zuchach

Za oknami jesień w pełni. Październik zachwyca Nas paletą kolorów jakie roztacza przed Nami. Pośród tych kolorów było słońce, deszcz i wiatr. Podczas wyjść zbieraliśmy dary jesieni w parku: liście, kasztany, orzechy. Odwiedziła Nas także Pani leśnik, która opowiadała o życiu zwierząt i o tym jak należy o nie zadbać zimą. Odwiedziliśmy również bibliotekę miejską. Zajęcia edukacyjne w roli głównej z Kubusiem Puchatkiem. Gry i zabawy z bohaterem bardzo spodobały się dzieciom. Podczas spacerów nie ominelismy atrakcji, które przygotowała firma Orlen. Dzieci dowiedziały się jakie są ekologiczne formy przewodzenia prądu.

Data dodania: 2022-11-04 13:06:53
Data edycji: 2022-11-04 14:07:26