Kwietniowe wydarzenia z życia grupy

W kwietniu Zuchy wybrały się na obchody Dnia Ziemi do Domu Kultury gdzie początkowo obejrzały część artystyczną,następnie brały udział w konkursach, a na koniec wspólnie z Burmistrzem miasta posadziły drzewo.

Odwiedziliśmy także Muzeum. Zwiedziliśmy aptekę,w której dzieci poznały specyfikę powstawania leków.

Zobaczyliśmy rekonstrukcje ubiorów np. do jazdy konnej czy kąpieli.

Warsztaty "Wiosna w obiektywie Wiktora Wołkowa" okazały się bardzo ciekawe. Zuchy same stworzyły dekoracyjne stroiki z roślinkami.

Wybraliśmy się również do Banku Spółdzielczego.Dzieci pilnie słuchały Pani Natalii i pana Łukasza,którzy opowiadali o specyfice pracy w banku. Przeliczały pieniądze na specjalnych urządzeniach.Dowiedziały się gdzie są przechowywane pieniądze i kto ma do nich dostęp. Poznały Prezesa Banku a także zobaczyły jego gabinet.

Data dodania: 2023-05-15 12:37:47
Data edycji: 2023-05-15 13:14:47