Warsztaty pieczenia muffinek.

W dniu  17 lutego 2020 roku nasza grupa odwiedziła Pracownię Gospodarstwa Domowego w Warsztatach Terapii Zajęciowej w Bielsku Podlaskim. Pod kierunkiem pań terapeutek z kuchni odbyły się warsztaty pieczenia muffinek.
Nie było marudzenia, wszyscy ochoczo zabrali się do pracy. Każdy przedszkolak z radością wyrabiał i nakładał ciasto do foremek.  Najwięcej frajdy było podczas ozdabiania ciasteczek rozpuszczoną czekoladą i kolorowymi groszkami. Dzieci nie mogły powstrzymać się i od razu zabrały się za konsumpcję słodkości. Umorusane czekoladą buźki były pełne radości. Na koniec były wspólne pamiątkowe zdjęcia i piernikowe serduszka. Biedroneczki podziękowały wszystkim pracownikom Warsztatów Terapii Zajęciowej piosenkami i wierszykami.
Serdecznie dziękujemy paniom i uczestnikom z Pracowni Gospodarstwa Domowego za tak miłe przyjęcie, pomoc i upominki.

.

Data dodania: 2020-04-23 11:23:43