5- latki Bystrzaki (2023/2024)

Nauczyciele:

• mgr Monika Werle - Hryniewicka - nauczyciel prowadzący
  • mgr Magdalena Januszewska - asystent nauczyciela

Motto grupy:

„Trzeba dzieciom dać serce, piękno i uśmiech, aby nauczyły się kochać ludzi i wszystko, co je otacza, aby omijał je smutek.” - Maria Kownacka

Bystrzaki to grupa dzieci pięcioletnich  w „Karmelkach”, w skład której wchodzi 14 dziewczynek i 11 chłopców. Dzieci z naszej grupy są bardzo wesołe, pełne energii i bardzo ciekawe świata. Dzieci akywnie uczestniczą i angażują się we wszystkie proponowane działania. Każdego dia coraz bardziej staraja się być samodzielne i koleżeńskie. Z chęcią uczą się nowych wierszyków, piosenek i rymowanek. Kąciki zainteresowań w naszej sali również cieszą się dużym zainteresowaniem przedszkolaków. Każddy dzień wypełniony jest radosną zabawą, zajęciami edukacyjnymi, zajęciami dodatkowymi oraz zabawami na patio i w ogrodzie przedszkolnym, dzięki czemu uśmiech nie znika z dziecięcych twarzy.

Data dodania: 2021-08-12 12:58:09
Data edycji: 2023-08-31 11:04:51