Nadchodzi wiosna

Pierwszy dzień wiosny, Biedronki rozpoczęły od zabaw muzycznych - pięknie zaprezentowały swoim rodzicom wyuczoną piosenkę o wiośnie. Tego dnia nasza sala przepełniona była zielenią. Dzieci ubrane na zielono, radośnie uczestniczył w zabawach naśladowczych. Nie mogło zabraknąć akcentu plastycznego, dlatego każdy przedszkolak wykonał żabkę z rolki. Zakończeniem tego wesołego dnia był spacer w okolicy przedszkola, a jego celem było pozukiwanie pierwszych oznak wiosny. Dzieci bacznie przyglądały się drzewom i krzewom, wsłuchiwały się w śpiew ptaków, a niektóre potrafiły już nazwać. To dopiero początek takich poszukiwań, bo wiosna na dobre się jeszcze nie rozgościła.

Data dodania: 2022-03-25 13:13:56
Data edycji: 2022-03-25 13:58:39