Zakończenie roku Skautów

W poniedziałek 17 czerwca odbyło się zakończenie roku szkolnego w grupie dzieci 5-letnich. Wspólnie z Zuchami przygotowaliśmy występ kończący rok szkolny 2018/2019  pt. „Galimatias z miesiącami”.  Potem był osobny występ Skautów w odtańczeniu i zaśpiewaniu piosenki po angielsku Hokey Pokey pod kierunkiem p. Gosi. Natomiast dzieci z grupy Zuchy zademonstrowały swoje zdolności z zajęć rytmiki prowadzonej przez p. Anetę w piosence „Wiosna na łące” i w tańcu do  „King Of The Jungle”. Na koniec już wspólnie z s. Zuzanną i s. Ewą zaśpiewaliśmy na chwałę Bogu „Jesteś miłością mojego życia….” Uroczyste rozdanie dyplomów i książeczek odbyło się po zakończeniu artystycznej części na auli. Możemy odetchnąć z ulgą i zacząć zbierać siły na kolejny rok szkolny w grupie 6-latków. Wszystkim życzymy udanych i bezpiecznych WAKACJI !!!!!

Data dodania: 2019-06-26 22:37:28
Data edycji: 2019-06-26 22:48:21