Zimowy styczeń...

Styczeń w przedszkolu minął nam dość intensywnie. Przygotowywaliśmy się do uroczystości z okazji dnia Babci i Dziadka. Uczyliśmy się wierszy, piosenek, tańców. Robiliśmy słodkie niespodzianki naszym kochanym dziadkom. Podczas uroczystości nie zabrakło dobrej zabawy dzieciom, ale także i dorosłym. Uczyliśmy się o żywiołach. Dowiedzieliśmy się co daje nam: ziemia, woda, powietrze czy ogień. Rozmawialiśmy o dokarmianiu ptaków i zwierząt zimą. Przypominaliśmy zasady bezpieczeństwa podczas zimowych zabaw. Tworzyliśmy prace plastyczne, wykonaliśmy własną ciastolinę Były dowolne zabawy, tańce, ćwiczenia gimnastyczne. Robiliśmy sami kanapki, słodkie wafle czy tosty.

Data dodania: 2023-02-14 20:08:45
Data edycji: 2023-02-14 20:27:08