Koniec roku przedszkolnego rozpoczęliśmy wspólną modlitwą. Po powrocie do przedszkola przedszkolaki otrzymały dyplomy i drobne upominki. Następnie wybraliśmy się na lody. Był również czas na wspólne rozmowy, zabawy i wspomnienia. Udanych wakacji!!!
17-100 Bielsk Podlaski
ul. Żwirki i Wigury 4
+48 882 715 279
przedszkolekarmelki.bielskpodlaski@wp.pl