Wycieczka do Teatru Lalek

W dniu 20 lutego wybraliśmy się na wycieczkę  do Białegostoku. Głównym punktem była wizyta w Białostockim Teatrze Lalek, gdzie obejrzeliśmy spektakl pt.: "Brak sensu, Aniołek, Żyrafa i stołek". To ciepła, mądra i zabawna opowieść o poszukiwaniu sensu w życiu, której przesłanie mówi o tym, że każdy ma swój sens, bez względu na to czy jest się dorosłym, czy dzieckiem. Następnie mieliśmy możliwość zwiedzenia Piwnicy Lalek, oglądaliśmy lalki,rekwizyty, kostiumy teatralne, które były wykorzystywane do minionych spektakli teatralnych. Kolejnym miejscem była sala zabaw "Krokospoko", która za sprawą trampolinom, armatek, zjeżdzalni i wielu innych atrakcji, dała dzieciom możliwość aktywnego spędzenia czasu, a przy tym wiele radości. Po chwili odpoczunku udaliśmy się na posiłek do McDonald's i wyruszyliśmy w drogę powrotną do przedszkola. Tę wycieczkę bedziemy miło wspominać.

Data dodania: 2020-02-24 21:13:18
Data edycji: 2020-02-24 21:52:35