Wrzesień w przedszkolu

Pierwszy miesiąc w przedszkolu minął bardzo szybko i ciekawie. Nie zabrakło codziennych rozmów, zabaw, spacerów i nauki. Obchodziliśmy Międzynarodowy Dzień Kropki podczas, którego odkrywaliśmy swoje talenty, rozwijaliśmy kreatywność oraz wspólnie bawiliśmy się z udziałem kropek. Kolejną okazja do super zabawy był Ogólnopolski Dzień Przedszkolaka. W tym dniu wspólnie z innymi przedszkolakami bawiliśmy się na przedszkolnej auli do dziecięcych przebojów muzycznych. Wybraliśmy się na pierwszy jesienny spacer do parku w poszukiwaniu darów jesieni. Bawiliśmy się kasztanami, liśćmi. Rozmawialiśmy o jesiennych owocach i warzywach. Robiliśmy przetwory owocowe w postaci kompotów w słoiczkach. Zostaliśmy także zaproszeni przez panią Ewelinę, mamę Karola i Wiktorii do pralni, gdzie poznawaliśmy tajniki pracy w takim miejscu.

Data dodania: 2022-10-03 20:55:38
Data edycji: 2022-10-03 21:08:44