Wizyta w bibliotece

W ostatnim tygodniu lutego Zuchy wybrały się do Miejskiej Biblioteki Publicznej w Bielsku Podlaskim. Tematem spotkania było zapoznanie dzieci z biblioteką. Przedszkolaki dowiedziały się co należy zrobić, aby stać się czytelnikiem biblioteki oraz jak należy się w niej zachowywać. Zobaczyły jak wygląda karta czytelnika oraz poznały zasady wypożyczania książek. Dzieci dowiedziały się także jak należy dbać o książki. Nie zabrakło głośnego czytania i oglądania najciekawszych książek edukacyjnych. Na zakończenie zajęć, Zuchy obiecały Paniom, że wrócą do biblioteki ze swoimi rodzicami aby dalej kontynuować poznawanie świata za pomocą książki.

Data dodania: 2020-03-17 09:15:19
Data edycji: 2020-03-17 09:35:49