Wizyta na poczcie

Dnia 05.05.2022 r. wybraliśmy się do Urzędu Poczty Polskiej w Bielsku Podlaskim. Mieliśmy okazję przyjrzeć się z bliska pracy urzędników pocztowych oraz poznać zakres usług wykonywanych na poczcie. Dzieci poznały wyposażenie poczty, zwracały uwagę na skrzynki pocztowe, worki na listy i logo poczty. Zobaczyliśmy stanowiska, przy których obsługuje się klientów. Mogliśmy wysłać list do naszych koleżanek i kolegów z grupy. Pani, która nas oprowadzała pokazała nam duży stempel, był to datownik, którym wykonaliśmy kilka stempli. Zobaczyliśmy też sortownię, gdzie pracownicy rozdzielają listy i paczki. Na koniec wizyty przedszkolaki otrzymały słodki upominek. Sówki były zadowolone z innej formy przekazywania wiadomości. Dziękujemy...

Data dodania: 2022-05-10 21:29:46
Data edycji: 2022-05-10 21:40:16