Wiosenny marzec...

Marzec upłynął nam w poszukiwaniu oznak wiosny. Szukaliśmy jej podczas zabaw na świeżym powietrzu. Nie zabrakło rozmów o nowej porze roku, o jej barwach, kwiatach, ptakach, po prostu o jej symbolach. Bawiliśmy się w małych ogrodników, zakładając ogródek na przedszkolnym parapecie. W marcu gościliśmy również muzyków ze Szkoły Muzycznej, którzy zagrali nam piękny wiosenny koncert. Poznaliśmy i zobaczyliśmy niektóre instrumenty muzyczne. Zorganizowaliśmy rodzinne warsztaty wiosenno-wielkanocne, podczas których robiliśmy palmy, wielkanocne zajączki, w których dzieci zasiały owies. Wybraliśmy się na wycieczkę do dentysty. Odwiedziliśmy Bielski Dom Kultury gdzie oglądaliśmy spektakl teatramny O Szewczyku co Smoka Wawelskiego pokonał oraz zostaliśmy oprowadzeni po wystawie scenografii i lalek teatralnych.

Data dodania: 2023-04-12 21:54:50
Data edycji: 2023-04-13 21:14:12