Warsztaty mydlarskie

W dniu 19.05.2022 r. w przedszkolu odbyły się warsztaty mydlarskie. Głównym celem warsztatów było poznanie się z procesem tworzenia barwnych mydełek. Była to niecodzienna okazja, aby własnoręcznie wykonać pachnące i idealne do kąpieli mydło. Podczas zajęć wychowankowie poznali mydlarską historię i pobudzili kreatywne myślenie. Dzieci dostały gotowe kształty oraz ozdoby do dekoracji. Samodzielnie wykonane mydełka, na koniec warsztatów, zostały zapakowane w woreczek. Każdy uczestnik wykonał dwa mydełka o różnym kształcie, zapachu, i kolorze. Warsztaty mydlarskie sprawiły wszystkim przedszkolakom ogromną radość.

Data dodania: 2022-05-27 08:50:36
Data edycji: 2022-05-27 08:51:50