Warsztaty Bożonarodzeniowe w Karmelkach

Okres poprzedzający Boże Narodzenie jest wspaniałą szansą na integrację dzieci, rodziców, nauczycieli oraz zapoznanie ich w twórczy, interesujący a przede wszystkim doświadczalny sposób z polska tradycją. Tradycja włąsnoręcznego wykonywania naturalnych dekoracji światecznych jest nadal żywa w naszym kraju. pragniemy ją podtrzymywać i tym samym zapraszamy do wspólnego tworzenia ozdób bożonarodzeniowych. W naszym przedszkolu w dniach 12 - 13.12.2022 odbyły się grupowe warsztaty przed Bożym Narodzeniem. Pirwszego dnia  Biedroneczki i Sóki wraz z rodzicami wykonywali świeczniki z naturalnych elementów oraz pocztówki. W dniu następnym Starsze grupy Bystrzaki i Zuchy tworzyły przepiekne ozdoby świąteczne. Był to czas spędzony w bardzo miłej atmosferze.

Data dodania: 2023-01-03 09:26:47
Data edycji: 2023-01-03 09:39:43