Uroczyste zakończenie roku szkolnego 2018/2019

Czas szybko leci, a najbardziej widać to po dzieciach ;)

Minął pierwszy rok edukacji przedszkolnej, rok bardzo ciekawy i owocny. Widoczny jest ogromny postęp i rozwój dzieci właściwie we wszystkich obszarach: poznawczym, fizycznym, społecznym oraz emocjonalnym. Z 3-letnich maluszków robią się 4-letnie mądre główki - Sówki.

Rodzice również przeszli długą drogę w tym roku: przetrwali okres adaptacyjny dzieci, podziwiali ich rozwój na kolejnych uroczystościach, a na koniec roku szkolnego zrobili niespodziankę swoim pociechom i wszystkim obecnym prezentując baśń J. CH. Andersena "Brzydkie kaczątko". Z całego serca dziękujemy za zaangażowanie i gratulujemy fantastycznego przedstawienia.

Data dodania: 2019-08-01 11:54:13
Data edycji: 2019-08-01 12:25:58