Uroczyste zakończenie roku szkolnego 2018/2019 - Katolickie Przedszkole Niepubliczne Karmelki

Uroczyste zakończenie roku szkolnego 2018/2019

Czas szybko leci, a najbardziej widać to po dzieciach ;)

MinÄ…Å‚ pierwszy rok edukacji przedszkolnej, rok bardzo ciekawy i owocny. Widoczny jest ogromny postÄ™p i rozwój dzieci wÅ‚aÅ›ciwie we wszystkich obszarach: poznawczym, fizycznym, spoÅ‚ecznym oraz emocjonalnym. Z 3-letnich maluszków robiÄ… siÄ™ 4-letnie mÄ…dre gÅ‚ówki - Sówki.

Rodzice również przeszli dÅ‚ugÄ… drogÄ™ w tym roku: przetrwali okres adaptacyjny dzieci, podziwiali ich rozwój na kolejnych uroczystoÅ›ciach, a na koniec roku szkolnego zrobili niespodziankÄ™ swoim pociechom i wszystkim obecnym prezentujÄ…c baśń J. CH. Andersena "Brzydkie kaczÄ…tko". Z caÅ‚ego serca dziÄ™kujemy za zaangażowanie i gratulujemy fantastycznego przedstawienia.

Data dodania: 2019-08-01 11:54:13
Data edycji: 2019-08-01 12:25:58