Adres pocztowy:
17-100 Bielsk Podlaski
ul. Żwirki i Wigury 4

W dniu 26.06.2026r. odbyło się zakończenie roku w grupie Zuchy. Uroczyste zakończenie roku było pełne wzruszeń , radości i pięknych wspomnień. Dzieci z dumą zaprezentowały przygotowany program artystyczny dziękując nauczycielom i rodzicom za wspólnie spędzony czas. Był to wyjątkowy moment podsumowania wielu miesięcy nauki,zabawy,i zdobywania nowych doświadczeń. Nie zabrakło także wzruszenia przypominających o wyjątkowych chwilach , które na zawsze postaną w naszej pamięci.Pod koniec uroczystości dzieci otrzymały pamiątkowe dyplomy i upominki. Wszystkim absolwentom życzymy bezpiecznych, ciepłych i pełnych przygód wakacji.

17-100 Bielsk Podlaski
ul. Żwirki i Wigury 4