Świąteczny grudzień

Grudzień w przedszkolu minął nam świątecznie. Wykonywaliśmy świąteczne prace plastyczne oraz tworzyliśmy dekoracje na choinkę. Ubieraliśmy zielone drzewko, dekorowaliśmy przedszkolny korytarz. Wybraliśmy się na wycieczkę do wioski św. Mikołaja, gdzie spotkaliśmy się z elfami i mikołajem. Mikołaj również odwiedził nasze przedszkole wręczając nam prezenty. Przygotowywaliśmy się do występu jasełkowego. Zorganizowaliśmy rodzinne warsztaty bożonarodzeniowe, gdzie powstawały świąteczne kartki i stroiki. Rozmawialiśmy o zwyczajach bożonarodzeniowych. Zorganizowane zostało spotkanie z paniami z sanepidu na temat zdrowia. Wybraliśmy się na warsztaty kulinarne, robiliśmy pierniczki i je dekorowaliśmy. Byliśmy także w Bielskim Domu Kultury na spektaklu piaskiem malowanym Królowa Śniegu. Grudzień w przedszkolu zakończyliśmy zabawą sylwestrową.

Data dodania: 2023-01-15 17:05:41
Data edycji: 2023-01-15 17:26:44