Straż pożarna

W ostatnim tygodniu nasze przedszkolaki miały nielada niespodziankę. Przyjechali do nas strażacy z Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Bielsku Podlaskim.  Strażacy pokazali przedszkolakom wyposażenie samochodu strażackiego, swoje umundurowanie oraz opowiadali o sytuacjach niebezpiecznych z jakimi się spotykają podczas służby.  Udało się także połączyć z centrum dowodzenia straży pożarnej poprzez krótkofalówkę. Przez zimową aurę nie możliwym było uruchomienie wężą strażackiego z wodą. Jednak nic straconego panowie strażacy obiecali, że odwiedzą nas raz jeszcze latem. Czekamy na tę wizytę z niecierpliwością. Jeszcze raz serdecznie dziękujemy strażakom za miłą niespodziankę.

Data dodania: 2023-03-13 13:47:45
Data edycji: 2023-03-13 13:52:36