Spotkanie z Paniami z Sanepidu

Okres, w którym dzieci uczęszczają do przedszkola sprzyja wyrabianiu odpowiednich nawyków higienicznych. Każdego dnia przedszkolaki uczą się systematyczności i samodzielności w wykonywaniu podstawowych czynności związanych z zachowaniem czystości. W związku z utrwalaniem dobrych nawyków higienicznych u dzieci,  dnia 1 grudnia odwiedziły nas Panie ze Stacji Sanitarno – Epidemiologicznej w Bielsku Podlaskim. Głównym tematem spotkania była oczywiście, tak ważna dla wszystkich - HIGIENA. Panie za pomocą brokatu pokazały dzieciom, jak szybko rozprzestrzeniają się zarazki, co z resztą sprawiło wszystkim dużo frajdy. Spotkaniu toważyszły także piosenki i rymowanki, które na długo pozostaną w naszej pamięci. :)

Data dodania: 2022-12-07 20:51:36
Data edycji: 2022-12-07 21:56:48