Spotkanie z Panią Leśnik

W dniu 20.10.2022r. nasze przedszkole odwiedziła Pani Leśnik. Dzieci oczekiwały na spotkanie z niecierpliwością od samego rana. Na początku Pani Leśnik zaprezentowała swój mundur, a następnie opowiedziała o swojej pracy oraz lesie. Podkreśliła zasady bezpiecznego zachowania się w lesie, zaznaczyła też, że człowiek przebywając w lesie jest jego gościem i musi szanować zwyczaje gospodarzy, czyli zwierząt w nim przebywających. Dzieci mogły usłyszeć odgłosy zwierząt. Dowiedziały sie również o tym, jakie zwierzęta zapadają w sen zimowy. Podczas wizyty dzieci miały możliwość poszerzenia wiadomości dotyczących życia leśnych zwierząt. Dziękujemy za miłe spotkanie...

Data dodania: 2022-10-25 08:25:14
Data edycji: 2022-10-25 08:31:51