Spektakl ''Kopiuszek''

Sówkom marzy się wycieczka do teatru. Pandemia w dalszym ciągu nie pozwala nam na osobistą wizytę w teatrze, więc szukamy innych rozwiązań. We wtorek 19 października obejrzeliśmy kukiełkowy spektakl on- line pt."Kopciuszek". Jest to bajka znana zapewne wszystkim dzieciom. Któż nie zna Kopciuszka, który za sprawą czarów zmienia się w piękną księżniczkę i wyrusza na bal. Chciałaby przetańczyć z księciem całą noc, ale gdy wybija 24.00 opuszcza zamek. Uciekając gubi pantofelek, a książę będąc zachwycony swoją księżniczką wyrusza na jej poszukiwanie. Spektakl kończy się szczęśliwym zakończeniem, a na dziecięcych buziach widać uśmiech i radość.

Data dodania: 2021-10-21 21:05:17
Data edycji: 2021-10-21 21:06:00