Poznajemy pracę weterynarza

Wczoraj odwiedziliśmy gabinet weterynarza. Pani Kasia, mama Kaperka opowiedziała nam o swojej pracy oraz jak należy dbać o zwierzęta. Oprócz słuchania mieliśmy także możliwość przyjrzenia się z bliska pracy pani lekarz i jej asystentki. Uczestniczyliśmy w zabiegu, który pani Kasia wykonywała na dzielnej kotce. Przy okazji Sówki poznały narzędzia medyczne potrzebne do badania zwierząt. Dzieci wzięły aktywny udział w spotkaniu, ponieważ wykonywały zastrzyki kotce, które są niezbędne do tego aby była zdrowa. Na zakończenie otrzymaliśmy upominki w postaci zwierzęcych breloków Przedszkolaki były bardzo zadowolone. Może kogoś zainteresowała praca wykonywana przez weterynarza i w przyszłości wybierze ten zawód. Dziękujemy...

Data dodania: 2022-07-28 20:18:32
Data edycji: 2022-07-28 22:13:29