Poznajemy pracę weterynarza - Katolickie Przedszkole Niepubliczne Karmelki

Poznajemy pracÄ™ weterynarza

Wczoraj odwiedziliÅ›my gabinet weterynarza. Pani Kasia, mama Kaperka opowiedziaÅ‚a nam o swojej pracy oraz jak należy dbać o zwierzÄ™ta. Oprócz sÅ‚uchania mieliÅ›my także możliwość przyjrzenia siÄ™ z bliska pracy pani lekarz i jej asystentki. UczestniczyliÅ›my w zabiegu, który pani Kasia wykonywaÅ‚a na dzielnej kotce. Przy okazji Sówki poznaÅ‚y narzÄ™dzia medyczne potrzebne do badania zwierzÄ…t. Dzieci wzięły aktywny udziaÅ‚ w spotkaniu, ponieważ wykonywaÅ‚y zastrzyki kotce, które sÄ… niezbÄ™dne do tego aby byÅ‚a zdrowa. Na zakoÅ„czenie otrzymaliÅ›my upominki w postaci zwierzÄ™cych breloków Przedszkolaki byÅ‚y bardzo zadowolone. Może kogoÅ› zainteresowaÅ‚a praca wykonywana przez weterynarza i w przyszÅ‚oÅ›ci wybierze ten zawód. DziÄ™kujemy...

Data dodania: 2022-07-28 20:18:32
Data edycji: 2022-07-28 22:13:29