Policja w przedszkolu

18 lipca nasze przedszkolaki odwiedziła pani policjantka z Komendy Powiatowej Policji w Bielsku Podlaskim. Spotkanie z policjantką miało na celu przeprowadzenie pogawędki na temat zbliżających się wakacji. Funkcjonariuszka wspólnie z dziećmi omówiła zasady bezpieczeństwa podczas letniego wypoczynku, czy to nad morzem, w górach, w mieście czy na wsi. Podczas rozmów została również zwrócona uwaga na zagrożenia jakie może nieść za sobą nieodpowiedzialne zachowanie. Przypomniany został numer alarmowy 112 i sytuacje w jakich należy dzwonić. W trakcie całego spotkania przybliżana była dzieciom praca policjantów oraz nadarzyła się okazja obejrzenia policyjnego samochodu i zajęcia miejsca kierowcy. Przedszkolaki po tak owocnym spotkaniu wiedzą, jak mają zachowywać się podczas wakacyjnego odpoczynku, aby cali i zdrowi wrócili po wakacjach do przedszkola. Wszystkim policjantom z okazji ich święta przypadającego 24 lipca życzymy bezpiecznej i pełnej wyzwań służby!

Data dodania: 2022-07-21 12:54:47
Data edycji: 2022-07-21 12:56:21