Pokaz ratownictwa medycznego.

Chociaż jesteśmy mali to bardzo chętnie się uczymy nowych i czasami bardzo trudnych rzeczy. Do naszego przedszkola zawitał pan Daniel, który jest ratownikiem medycznym. Pokazał nam wyposażenie torby ratownika, w której znajdowało się dużo różnych medycznych rzeczy m. in. opatrunki, strzykawki, maseczka tlenowa czy folia termiczna. Wyjaśnił nam do czego służą dane  przedmioty i jak ich używać. Pan Daniel pokazał nam również jak należy prawidłowo udzielić pierwszej pomocy. Jest to zadanie bardzo trudne jednak znajomość tej techniki może uratować komuś życie. Serdecznie dziękujemy p. Danielowi za wizytę w naszym przedszkolu i przekazaną wiedzę.

Data dodania: 2023-03-13 13:32:57
Data edycji: 2023-03-13 14:00:20