Piknik Rodzinny i 10-lecie Przedszkola - Katolickie Przedszkole Niepubliczne Karmelki

Piknik Rodzinny i 10-lecie Przedszkola

W dniu 26 czerwca 2022 r. w ogrodzie parafialnym miaÅ‚ miejsce Piknik Rodzinny z okazji 10-lecia przedszkola. WczeÅ›niej zostaÅ‚a odprawiona jubileuszowa msza Å›wiÄ™ta, w której czynny udziaÅ‚ wziÄ™li wychowankowie, rodzice i pracownicy Przedszkola.

Piknik Rodzinny rozpoczÄ…Å‚ siÄ™ uroczystym polonezem w wykonaniu dzieci z grupy 6-latków. NastÄ™pnie odbyÅ‚ siÄ™ wystÄ™p artystyczny wychowanków i pracowników Przedszkola. W sposób humorystyczny przybliżyli widzom życie codzienne placówki, zaÅ›piewali piosenki i zaprezentowali ukÅ‚ad choreograficzny.

Podczas imprezy odbyÅ‚ siÄ™ konkurs ciast oraz quiz wiedzy o Katolickim Przedszkolu Niepublicznym „Karmelki”. OkazaÅ‚o siÄ™, że rodzice naszych wychowanków sÄ… nie tylko utalentowanymi cukiernikami, ale także Å›wietnie orientujÄ… siÄ™ w przedszkolnej rzeczywistoÅ›ci.

Na koniec podsumowano Rodzinny Konkurs Plastyczny „Nasze Przedszkole w oczach Karmelkowych Rodzin”. NagrodzÄ™ otrzymali Piotr i StanisÅ‚aw Å»ukowscy, natomiast praca Emilii i Leny Rakowskich zostaÅ‚a wyróżniona.

Serdecznie dziękujemy wszystkim za zaangażowanie i obecność!

ŹródÅ‚a zdjęć:

Bielsk.eu