Październikowe zabawy w przedszkolu

Październik w przedszkolu minął bardzo szybko i aktywnie. Podczas pobytu w przedszkolu był czas na naukę oraz kreatywne, twórcze i sensoryczne zabawy. Nie zabrakło także zajęć poza przedszkolem. Byliśmy w bibliotece miejskiej na zajęciach związanych z przygodami Kubusia Puchatka. Zostaliśmy zaproszeni do przychodni, gdzie z bliska mogliśmy zobaczyć sprzęt lekarski. Pani doktor pozwoliła nam nawet na chwile wcielić się w rolę lekarza. Wychodziliśmy na spacery podczas których obserwowaliśmy zmiany zachodzące w przyrodzie. Natrafiliśmy nawet na event, który poświęcony był obchodom 200 rocznicy urodzin Ignacego Łukasiewicza - wynalazcy lampy naftowej. Podczas religii wyszliśmy do kościoła na wspólną modlitwę różańcową. Wzieliśmy udział w przygotowanych przez Warsztaty Terapii Zajeciowej  w kulinarnych warsztatach z okazji Światowego Dnia Chleba, gdzie upiekliśmy pyszne bułeczki. Bawiliśmy się wspólnie z innymi przedszkolakami podczas Dnia Anioła Stróża oraz Balu Wszystkich Świętych. Uczestniczyliśmy w muzycznej bajce Kosmiczne Piosenki przygotowanej przez Arte- Muza. Odwiedziła nas także Pani leśnik, która opowiadała o życiu leśnych zwierząt.

Data dodania: 2022-11-23 20:18:50
Data edycji: 2022-11-23 20:34:44