Pasowanie na Przedszkolaka

„Dziś jest nasze pasowanie,

są tu nasze drogie Panie.

Już od dzisiaj przyrzekamy,

że przedszkole pokochamy.

Co dzień bawić się będziemy

i jedzonko ładnie zjemy.

I uśmiechem przywitamy

przychodzące po nas mamy”

20 listopada 2018 roku odbyło się uroczyste Pasowanie na Przedszkolaka najmłodszych dzieci z grupy Biedronki. Starsze dzieci zaprosiły ich do zaprezentowania rodzicom oraz gościom, iż zasługują na przyjęcie ich do grona Przedszkolaków. Panie zachęcały, ośmielały oraz podtrzymywały na duchu swoich podopiecznych. Natomiast same 3 latki z zaangażowaniem i przejęciem pokazały swoje umiejętności w śpiewaniu, tańcu i recytacji. Zaskoczyły swoich najbliższych odwagą, rezolutnością i zdyscyplinowaniem. Ksiądz proboszcz Zbigniew Domirski  z uśmiechem obserwował poczynania młodych artystów, by następnie uroczyście pasować ich na Przedszkolaków Katolickiego Przedszkola Niepublicznego „Karmelki”. Występ dzieci wzbudził ogromne emocje u ich pierwszych widzów- rodziców, którzy nie mogli uwierzyć, że ich słodkie maleństwa przestają być maleństwami, że odważnie, radośnie i z zaangażowaniem wkraczają w świat edukacji. Jest to początek nowego, wspaniałego etapu w rozwoju tych małych ludzi.

Data dodania: 2018-11-26 13:27:39
Data edycji: 2018-11-26 13:29:17