Pasowanie na Przedszkolaka

Dnia 21.11.2022r. w  naszym przedszkolu odbyło się wielkie wydarzenie, a mianowicie każda biedronka spełnia swoje marzenie, aby zostać prawdziwym PRZEDSZKOLAKIEM. Pasowanie na Przedszkolaka to pierwsza, tak bardzo ważna uroczystość w życiu dzieci, wiążąca się także z zakończeniem procesu adaptacyjnego do warunków i zasad, jakie panują w przedszkolu. Biedronki przygotowywały się długo do tego wielkiego wydarzenia i dały z siebie wszystko, aby pokazać że są gotowe na dołączenie do społeczności przedszkolnej. Uroczystość rozpoczęła się od przywitania wszystkich przybyłych gości i krótkiej modlitwy. Następnie dzieci z wielkim zaangażowaniem przedstawiły program artystyczny, w którym zaprezentowały wierszyki i piosenki, jakie nauczyły się do tej pory w przedszkolu. Kolejnym etapem było złożenie uroczystej przysięgi i pasowanie każdej biedronki na przedszkolaka przez dyrektora ks. kan. Zbigniewa Domirskiego dużą, fioletową kredką. Na zakończenie wszyscy przybyli goście wzięli udział w ulubionej zabawie naszych nowych przedszkolaków „Baby Shark”. Każde dziecko na pamiątkę z tego wielkiego wydarzenia otrzymało dyplom i mały upominek. Radość rodziców, którzy z uśmiechem i wzruszeniem patrzyli na swoje pociechy podczas uroczystości była niesamowitym przeżyciem. Nowo przyjętym przedszkolakom życzymy, aby każdy rozdział w ich życiu przyniósł im wiele radości, samych pogodnych dni i przyjemnych chwil spędzonych w przedszkolu w gronie kolegów i koleżanek.

Data dodania: 2022-12-07 17:02:50
Data edycji: 2022-12-07 22:19:23