Na Poczcie

Święta Bożego Narodzenia zbliżają się wielkimi krokami...

Grzeczne Sówki- Mądre Główki postanowiły narysować list do Świętego Mikołaja i osobiście go wysłać. W tym celu udały się do Urzędu Pocztowego w pobliżu naszego przedszkola. Celem wyjścia było zapoznanie z instytucją poczty. Pani naczelnik zapoznała nas z przedmiotami które możemy kupić na poczcie oraz pokazała przyjęcie listu od klienta. Przedszkolaki dowiedziały się jak prawidłowo nakleić znaczek oraz mogły samodzielnie przybić pieczątkę datownikiem. Już teraz z pewnością wiedzą jak wygląda droga listu od adrestata do odbiorcy. Podczas odwiedzin dzieci utrwalały nawyk właściwego, kulturalnego zachowania się w miejscach publicznych. Przedszkolaki i opiekunowie serdecznie dziękują za bardzo miłe przyjęcie i interesujące spotkanie.

Data dodania: 2019-11-27 15:58:06
Data edycji: 2019-11-27 16:05:12