MAJ - Katolickie Przedszkole Niepubliczne Karmelki

MAJ

Kolejny miesiÄ…c minÄ…Å‚ bardzo aktywnie. W dniu 10.05.2023 odbyÅ‚o siÄ™ spotkanie z PaÅ„stwowÄ… Strażą PożarnÄ… w Bielsku Podlaskim. Podczas spotkania strażacy pokazali dzieciom jak wyglÄ…da sprzÄ™t, który sÅ‚uży w codziennej pracy. Oprócz sprzÄ™tu dzieci dowiedziaÅ‚y siÄ™ dużo ciekawych informacji na temat pracy strażaka i zobaczyÅ‚y jak wyglÄ…da samochód strażacki od Å›rodka. Pod koniec spotkanie dzieci podziÄ™kowaÅ‚y za wspólnie spÄ™dzony czas oraz zrobiÅ‚y  wspólne zdjÄ™cie. Dnia 26 maja obchodziliÅ›my DzieÅ„ Matki.  W tym dniu dzieci  przygotowaÅ‚y piosenkÄ™ i wierszyk. W ten sposób podziÄ™kowaÅ‚y swoim Mamom za troskÄ™ , cierpliwość , wychowanie i przede wszystkim miÅ‚ość.  W prezencie dzieci wrÄ™czyÅ‚y zrobione wÅ‚asnorÄ™cznie z maÅ‚ych sÅ‚oiczków wazony z kwiatkami.

Data dodania: 2023-09-06 19:31:10
Data edycji: 2023-09-06 19:37:56