Luty - czas zabawy...

Luty był miesiącem bardzo ciekawym. Wybraliśmy się w egzotyczną podróż, podczas której dowiedzieliśmy się ciekawych informacji na temat zwierząt żyjących w różnych zakątkach świata. Mieliśmy możliwość zobaczyć je z bliska, dotknąć, a nawet zrobić sobie zdjęcie. Kolejnym wydarzeniem był bal karnawałowy. W tym dniu mogliśmy być kim tylko chcieliśmy. Było dużo muzyki, konkursów, zabaw i śmiechu. Dowiedzieliśmy się jak udzielić pierwszej pomocy przedmedycznej podczas warsztatów z ratownikiem medycznym. Wybraliśmy się na zajęcia do Szkoły Muzycznej, gdzie z bliska zobaczyliśmy instrumenty muzyczne i sale, w których odbywają się zajęcia. Uzyskaliśmy informacje, któ może uczęszczać do szkoły i czego można się nauczyć. Uczestniczyliśmy także w zajęciach rytmicznych. Oprócz zabaw w przedszkolu była także nauka. Poznawaliśmy nowe literki i cyfry. Rozmawialiśmy o dinozaurach, tworzyliśmy własne wulkany i dinozaury. Rano uczestniczyliśmy w zajęciach gimnastycznych, poprawiając swoją sprawność fizyczną. Robiliśmy serduszka długopisem 3D. Bawiliśmy się na zajęciach z Sensoplastyki®, gdzie pobudzaliśmy swoje zmysły.

Data dodania: 2023-03-05 20:47:52
Data edycji: 2023-03-05 21:04:47