Listopad w Bystrzakach

Listopad to kolejny miesiąc, który spędziliśmy w przedszkolu. Oprócz swobodnych zabaw i kierowanych przez nauczyciela był również czas na zdobywanie i utrwalanie wiedzy. Byliśmy w Bielskim Domu Kultury na teatrzyku Jak Rumcajs uratował Cypiska. Każdy kontakt ze sztuką daje dzieciom możliwość rozwijania myślenia, wyobraźni, a także pozwala na przeżywanie przeżyć towarzyszących aktorom. Wybraliśmy się do bielskiego muzeum na zajęcia Wielkie – małe miasto. Podczas zajęć poznaliśmy zabytki naszego miasta, ich historię oraz znaczenie dla mieszkańców. Wykonaliśmy samodzielnie pocztówki z zabytkami Bielska Podlaskiego. W przedszkolu obchodziliśmy Dzień Pluszowego Misia, w tym dniu nasze działania miały związek z pluszowym misiem. Uczestniczyliśmy w apelu przygotowanym przez najstarszą grupę z okazji Narodowego Święta Niepodległości. Przypominaliśmy symbole narodowe, wykonywaliśmy patriotyczne prace plastyczne. Robiliśmy samodzielnie kanapki, wybieracąc produkty, które lubimy najbardziej i które są zdrowe.

Data dodania: 2022-12-04 21:46:48
Data edycji: 2022-12-04 21:56:51