LISTOPAD

Atrakcji w tym miesiącu było niemało. Dnia 3 listopada dzieci wspólnie z innymi grupami przedszkolnymi miały okazję uczestniczyć we wspólnych zabawach na przedszkolnej auli z okazji Dnia Postaci z Bajek. Był to również dzień, w którym dzieci pojawiły się w przedszkolu przebrane za ulubionych bohaterów. W tym miesiącu wybraliśmy się także na spektakl pt. ,,Piękna i Besia" do Bielskiego Domu Kultury. W listopadzie świętowaliśmy odzyskanie przez Polskę niepodległości i z tej okazji uczestniczyliśmy w apelu z okazji 11Listopada, który tradycyjnie przygotowały najstarsze dzieci z naszego przedszkola. Tego dnia wzieliśmy również udział w akcji ,,Szkoła do hymnu" i wspólnie z całym przedszkolem odśpiewaliśmy Mazurka Dąbrowskiego. Największą atrakcją była wycieczka zorganizowana z okazji Dnia Pluszowego Misia do Fabryki Misia w Białymstoku, która upłynęła na wspólnej zabawie.

Data dodania: 2024-02-05 18:44:33
Data edycji: 2024-02-06 18:30:07