LIPIEC

Pierwszy miesiąc wakacyjny rozpoczęliśmy bardzo aktywnie. W dniu 12.07.2023r. dzieci udały się do Muzeum w Bielsku Podlaskim na warsztaty mydełkowe. Podczas warsztatów dzieci miały okazję zrobić własnoręcznie mydełka a następnie wsiąść do domu. Na koniec warsztatów dzieci podziękowały za miłą atmosferę i spędzony czas. W kolejnych dniach dzieci spędzały czas na wspólnej zabawie i spacerach.  W dniu 18.07 odbyły się warsztaty kulinarne. Dzieci poznały produkty spożywcze , z których można zrobić różne potrawy. Warsztaty kulinarne dla dzieci są świetną formą wypoczynku i relaksu oraz doskonałym czasem na poznawanie świata, nieznanych dotąd kultur oraz uczenia się pracy w zespole. Warto wiec od najmłodszych lat uczyć dzieci zdrowego odżywiania i czerpania przyjemności z jedzenia zdrowych, estetycznie podanych, a przede wszystkim własnoręcznie wykonanych posiłków.  Dzięki zajęciom kulinarnym dzieci mogą poznawać różne tajemnice kuchni, przygotowywać samodzielnie potrawy , dotykać , wąchać i smakować. Podczas warsztatów dzieci przygotowały pyszne sorbety i lody owocowe. Na koniec warsztatów dzieci podziękowały paniom za zorganizowanie warsztatów i miło spędzony czas.

Data dodania: 2023-09-14 18:17:57
Data edycji: 2023-09-14 18:29:19