Konkurs Pieśni i Poezji Patriotycznej pt. ,,Mały Patriota''

Dnia 24.11.2023r. w  naszym przedszkolu odbył się konkurs pieśni i poezji patriotycznej pt. „Mały Patriota”, który miał na celu kształtowanie poczucia świadomości narodowej i miłości do ojczyzny wśród młodego pokolenia. Młodzi artyści z naszego przedszkola zaprezentowali swoje talenty wokalne i recytatorskie. Konkurs podzielony był na cztery kategorie wiekowe od 3 -6 latków. Z każdej kategorii zostały wyłonione i nagrodzone 1, 2 i 3 miejsca, natomiast pozostali uczestnicy dostali drobne upominki.
Dziękujemy za tak piękne zaangażowanie i liczne zgłoszenia naszych karmelkowych przedszkolaków i gratulujemy zwycięzcom oraz dziękujemy wszystkim uczestnikom ?
Data dodania: 2023-11-25 13:07:45
Data edycji: 2023-11-25 13:15:46