Konkurs ''Nasze Przedszkole w oczach Karmelkowych Rodzin''

Szanowni Rodzice i Wychowankowie,

serdecznie zapraszamy do udziału w Rodzinnym Konkursie Plastycznym "Nasze Przedszkole w oczach Karmelkowych Rodzin". Konkurs został zorganizowany w związku z jubileuszem 10-lecia istnienia Katolickiego Przedszkola Niepublicznego "Karmelki" w Bielsku Podlaskim.

Celem konkursu jest rozwijanie kreatywności oraz integracja środowiska rodzinnego z przedszkolnym.

Konkurs polega na wykonaniu rodzinnej pracy plastycznej przedstawiającej Przedszkole Karmelki w oczach jej autorów. Pracę należy wykonać na kartce formatu co najmniej A2 (w celu można użyć sklejonych kartek mniejszego formatu np. dwie kartki A3 lub cztery kartki A4).

Prace należy złożyć w Przedszkolu w terminie do dnia 20 czerwca br.

Ogłoszenie wyników Konkursu nastąpi w dniu 26 czerwca br. podczas pikniku rodzinnego.

Szczegóły w załączonym poniżej Regulaminie.

Data dodania: 2022-06-06 15:00:43
Data edycji: 2022-06-06 15:01:49