Jurajski Park Dinozaurów

W dniu 21 czerwca dzieci z grupy Sówki wraz z nauczycielami były na wycieczce w Jurajskim Parku Dinozaurów w Jurowcach. Przedszkolaki przeżyły niezwykłą przygodę oglądając najstarsze zwierzęta świata, podziwiając ich wielkość, wygląd oraz nasłuchując odgłosów jakie wydawały. Dowiedziały się też wiele ciekawostek na temat ich życia i zwyczajów. Po tych emocjonujących chwilach dzieci skorzystały również z atrakcji jakie ma do zaoferowania swoim gościom Park. Jedni wybrali park linowy natomiast inni przejażdżkę kolejką. Z wycieczki do Parku Dinozaurów wszyscy wrócili pełni pozytywnych wrażeń. Była to wspaniała i niezapomniana przygoda.

Data dodania: 2022-06-24 13:24:59
Data edycji: 2022-06-28 17:45:12