Jasełka w Karmelkach

"Jest taki czas, co łzy w śmiech zamienia. Jest taka moc, co smutek w radość zmienia. Jest taka siła, co spełnia marzenia. To właśnie magia Świąt Bożego Narodzenia" - tymi słowami dnia 21.12.2023 rozpoczęły się w naszym przedszkolu jasełka, na których nasze przedszkolaki występowały przed zgromadzoną publicznością. Występy dzieci poprzeczone były wspólną modlitwą. Na scenie był Józef z Maryją, Dzieciątko w żłóbku, do którego z darami przyszli Trzej Królowie. Były tańczące anioły, pasterze... Podczas przedstawienia były odśpiewane między innymi tradycyjne kolędy, w tym "Cicha noc"  - w wersji po angielsku i po polsku, po czym wszyscy włączyli się do wspólnego kolędowania. Tego popołudnia nie zabrakło opłatka przy wigilijnym stole i życzeń... Wszystkim życzymy zdrowych, rodzinnych, pełnych ciepła i miłości Świąt Bożego Narodzenia!

Data dodania: 2023-12-21 21:50:09
Data edycji: 2023-12-22 08:19:19