Jasełka

W dniu 22.12.2022 karmelkowe przedszkolaki przedstawiły Jasełka dla rodziców oraz zaproszonych gości. Uroczystośc wprowadziła uczestników w radosną atmosferę Świat Bożego Narodzenia. Przedstawienie było wyjątkowe. Mali aktorzy we wspaniałych strojach prezentowali się doskonale.Dzieci przebrane w kostiumy postaci z Jasełek recytowały teksty i interpretowały w sposób aktorski swoje role. Sala była wypełniona aniołkami, gwiazdkami, pastuszkami oraz zwierzątkami, które przepieknie recytowały  wierszyki. Całej uroczystości towarzyszyła przepiekna gama kolęd i pastorałek. Na koniec dzieci kolędowały wspólnie z rodzicami i złożyły im życzenia bożonarodzeniowe. Po występie wszystkie grupy spotkały się na wspólnej Wigili.

Data dodania: 2023-01-03 10:03:45
Data edycji: 2023-01-03 10:07:32