GRUDZIEŃ

Grudzień rozpoczeliśmy w naszej grupie od warsztatów stolarskich, w których dzieci miały okazję przygotować karminiki. Ten miesiąc minął również Sówkom w świątecznej atmosferze. Wspólnie z innymi grupami przedszkolnymi, dzieci brały udział w specjalnych świątecznych zadaniach przygotowanych przez nauczycieli naszego przedszkola. Przez 24 dni, dzieci sumiennie i z pełnym zaangażowaniem wykonywały poszczególne zadania z kalendarza adwentowego. W tym miesiącu obchodziliśmy Mikołajki i odwiedził nas Święty Mikołaj, który podarował dzieciom prezenty. Kolejnym wydarzeniem w naszym przedszkolu, w którym braliśmy udział, był kocnert dzieci z Państwowej Szkoły Muzycznej I Stopnia w Bielsku Podlaskim, który nawiązywał do pory roku , jaką jest zima. Uczetniczyliśmy także w zajęciach w Miejskiej Biblioteki Publicznej w Bielsku Podlaskim. W połowie miesiąca odbyły się warsztaty bożonarodzeniowe, podczas których dzieci mogły wraz z rodzicami wykonać ozdoby świąteczne. Ostatnim ważnym wydarzeniem, o którym należy wspomnieć, były Jasełka przygotowane przez karmelkowe dzieci, które zakończone zostały wspólną grupową wigilią.

Data dodania: 2024-02-05 19:26:13
Data edycji: 2024-02-06 18:35:39