Dzień Przedszkolaka 2023

20 września w całej Polsce obchodzony jest Dzień Przedszkolaka. Nasze przedszkole "Karmelki" jak co roku bardzo radośnie i z wielkim humorem obchodzi ten dzień. Nie inaczej było w tym roku.  Rano kiedy dzieci schodziły się do przedszkola panie dekorowały ich medalami SUPER PRZEDSZKOLAKA.  Po pysznym śniadanku pełnym energii dzieci zaczęły świętować swój dzień, a był on bardzo atrakcyjny: biegi, kolorowe balony, tańce, przemarsz ze śpiewem na ustach ulicami naszego miasta. Dzieci były bardzo zadowolone, że mogą pokazać wszystkim jak bardzo są radosne, szczęśliwe i dumne z tego że są przedszkolakami. Bardzo serdecznie, z całych karmelkowych serduszek chcemy podziękować Pani Wójt Gminy Bielsk Podlaski Raisie Rajeckiej, która jest przyjacielem naszego przedszkola, za słodkie przywitanie przedszkolaków pod Urzędem Gminy. Na zakończenie dnia dzieci obejrzały spektakl pt.'" Lekcja z dobroci Jasia i Małgosi" teatru Profiaktycznego Edukacja i Animacja "Magik".

Kochane Karmelkowe Przedszkolaki jeszcze raz życzymy Wam abyście pozostały uśmiechnięte, życzliwe, przyjacielskie oraz aby każdy Wasz dzień był wyjątkowy ;)

Data dodania: 2023-09-20 18:36:46
Data edycji: 2023-09-20 19:26:33