Dzień Przedszkolaka

"Dzień przedszkolaka jest właśnie dzisiaj
To święto Ani Basi i Krzysia
W dzień przedszkolaka każdy to wie,
Bawi się z nami kto tylko chce"

20 września obchodzimy Ogólnopolski Dzień Przedszkolaka. To ważny dzień dla wszystkich przedszkolaków w całej Polsce. Pokazuje jak ważna jest edukacja przedszkolna w rozwoju dziecka i przyczynia się do jej popularyzacji. Nasze Tygryski świętowały dziś 21 września. Zabawę rozpoczęliśmy od nadmuchania mnóstwa kolorowych balonów, które posłużyły Nam się w późniejszych zabawach. Dzieci zostały zaproszone do wspólnej zabawy i udziału w konkursach. Radość i uśmiech świadczyły o wspaniałej zabawie. Doskonałym punktem świętowania stała się również foto- budka. Nie mogło zabraknąć także tańców do znanych i lubianych dziecięcych przebojów. Nasze przedszkolaki miały również okazję do stworzenia własnej piłki. Pod koniec dnia wszystkie przedszkolaki zostały udekorowane medalami.

Data dodania: 2020-09-21 16:06:02
Data edycji: 2020-09-21 16:44:09