Dzień Niepodległości - Katolickie Przedszkole Niepubliczne Karmelki

Dzień Niepodległości

10 listopada w Przedszkolu odbyÅ‚ siÄ™ apel z okazji Odzyskania przez PolskÄ™ NiepodlegÅ‚oÅ›ci. InscenizacjÄ™ przygotowaÅ‚a najstarsza grupa Zuchy. Od samego rana byÅ‚o czuć patriotycznÄ… atmosferÄ™ w karmelkowych grupach. Dzieci ubrane byÅ‚y w barwy narodowe. W apelu uczestniczyli zaproszeni goÅ›cie: dyrekcja i kadra przedszkola, rodzice Zuchów, uczniowie z klasy IIIC ze SzkoÅ‚y Podstawowej nr 4 im. A. Mickiewicza wraz z wychowawcÄ…, a także uczestnicy i kadra Warsztatów Terapii ZajÄ™ciowej. Apel rozpoczÄ™liÅ›my wspólnym odÅ›piewaniem Hymnu Narodowego. Podczas wystÄ™pów rozbrzmiewaÅ‚y utwory: Szara Piechota, My pierwsza brygada. Dzieci recytowaÅ‚y Katechizm polskiego dziecka oraz wiersz Barwy ojczyste. Na koniec Zuchy w strojach regionalnych zataÅ„czyÅ‚y krakowiaka. Kolejny raz przeżywaliÅ›my wzruszenie i radość z faktu, że Nasza Ojczyzna powróciÅ‚a na mapÄ™ Europy.

Data dodania: 2022-11-23 18:15:22
Data edycji: 2022-11-23 20:43:18