Druga edycja konkursu POLSKIE STROJE LUDOWE

15 maja 2024 r. w naszym przedszkolu odbyła się druga edycja przedszkolnego konkursu POLSKIE STROJE LUDOWE. Konkurs miał na celu m.in.: zapoznanie dzieci ze strojami ludowymi, rozwijanie zainteresowania kulturą i tradycją swojego regionu oraz rozwijanie wyobraźni twórczej dzieci. Konkurs adresowany był do wszystkich przedszkolaków. Nad przebiegiem konkursu czuwała komisja konkursowa, która wyłoniła laureatów W każdej kategorii wiekowej zostały wyłonione I, II i III miejsca. Przydzielone zostało również wyróżnienie. Młodzi artyści zaprezentowali swoje pięknie wykonane stroje w trakcie ludowego pokazu mody. Dziękujemy wszystkim karmelkowym przedszkolakom za udział w konkursie. Gratulujemy pomysłu na stroje i zachęcamy do udziału w kolejnej edycji już za rok.

Data dodania: 2024-05-16 08:17:58
Data edycji: 2024-05-16 08:24:31