Dogoterapia w ramach Dnia Psa

W dniu 1 lipca obchodzony jest Dzień Psa. W ramach tego święta nasze przedszkole odwiedził niezwykły gość. Była to Nela – piesek rasy maltańczyk i jej właścicielka Pani Gosia. W czasie zajęć z dogoterapii przedszkolaki miały możliwość bliższego poznania się ze zwierzęciem. Pani Gosia opowiedziała dzieciom o przyzwyczajeniach swojego pieska. Przedszkolaki poznały przedmioty, z którymi Nela nie rozstaje się na co dzień, a także miały okazję nakarmić i pogłaskać go. Spotkanie z Nelą dało dzieciom wiele radości i satysfakcji, ale także miały możliwość dokonać klasyfikacji przedmiotów Neli. Dzieciom bardzo spodobały się takie zajęcia wręcz nie mogą doczekać się kolejnego spotkania ze swoim nowym czworonożnym przyjacielem i Panią Gosią.  Dziękujemy!

Data dodania: 2022-07-12 14:16:54
Data edycji: 2022-07-15 11:19:43