Dni typowe i nietypowe w kwietniu

Kwietniowe dni świętowania:

Światowy Dzień Świadomości Autyzmu – dzisiaj nasze stroje były w odcieniach koloru niebieskiego. Oglądaliśmy bajkę, która przybliżyła nam uczucia i sposób funkcjonowania osób z autyzmem. Tworzyliśmy pracę plastyczną pt. „Świat przez niebieskie okulary”

Dzień Marchewki - w tym dniu rozmawialiśmy o tym jak należy uprawiać marchew oraz zajadaliśmy się na podwieczorek ciastem marchewkowym.

Dzień Sportu – ten dzień świętowaliśmy w Zespole Szkół nr 1 w Bielsku Podlaskim. Szkoła udostępniła nam salę gimnastyczną, na której mieliśmy możliwość poćwiczyć, pobiegać i pograć w piłkę.

Dzień Zdrowia – z okazji tego święta gościliśmy w naszej grupie fizjoterapeutów panią Joannę i pana Jacka, rodziców Judytki. Podczas spotkania dowiedzieliśmy się na czym polega praca fizjoterapeuty oraz z jakimi dolegliwościami trafiają pacjenci do jego gabinetu.

Dzień Czekolady – w tym dniu uczestniczyliśmy w warsztatach czekoladowych tworząc przepyszne, kolorowe, czekoladowe desery.

Dzień Ziemi -w tym dniu otrzymaliśmy list od Pani Ziemi, w którym przygotowane były dla nas zadania do wykonania. W ten sposób mogliśmy sprawdzić swoją wiedzę na temat ochrony środowiska.

Światowy Dzień Książki -

Były to kolejne dni podczas, których mogliśmy świętować.

Data dodania: 2022-05-02 10:21:58
Data edycji: 2022-05-04 10:02:59