CZERWIEC - Katolickie Przedszkole Niepubliczne Karmelki

CZERWIEC

W dniu 01.06.2023 obchodziliÅ›my DzieÅ„ Dziecka. Jest do jeden z najbardziej najradoÅ›niejszych dni, na który czekajÄ… wszystkie  przedszkolaki. ByÅ‚ to dzieÅ„ bardzo wyjÄ…tkowy, peÅ‚en życzeÅ„, uÅ›miechów, radoÅ›ci i niespodzianek. Od rana panowaÅ‚a radosna atmosfera a na dzieci czekaÅ‚o wiele ciekawych atrakcji. Tego dnia dzieci wybraÅ‚y siÄ™ do lokalnej restauracji La kura gdzie zjadÅ‚y bardzo smaczny obiad i czuÅ‚y siÄ™ bardzo wyjÄ…tkowo. ByÅ‚y konkursy, zabawy taneczne oraz gry zespoÅ‚owe. Pod koniec dnia dzieci otrzymaÅ‚y upominki, które sprawiÅ‚y bardzo dużo radoÅ›ci i uÅ›miechu. Kolejnym wydarzeniem byÅ‚ Piknik Rodzinny, który odbyÅ‚ siÄ™ dnia 11.06.2023. DzieÅ„ Rodziny to wspaniaÅ‚y czas  zarówno dla rodziców jak i dzieci, peÅ‚en wzruszeÅ„, radoÅ›ci i uÅ›miechu, a przede wszystkim jest to czas, który mogÄ… spÄ™dzić tylko ze sobÄ… bez poÅ›piechu i z dala od codziennych zmartwieÅ„. W tym dniu dzieci zaprezentowaÅ‚y część artystycznÄ… , w której zaÅ›piewaÅ‚y piosenkÄ™ o rodzinie. Podczas pikniku zostaÅ‚o przygotowanych wiele atrakcji dla dzieci i rodziców miÄ™dzy innymi przeciÄ…ganie liny, foto budka, robienie warkoczyków z kolorowych wÅ‚osów. W drugiej części rodzice przygotowali krótkie przedstawienie pt. „Kaczka Dziwaczka”. Na koniec podziÄ™kowaliÅ›my wszystkim rodzicom za zaangażowanie, udziaÅ‚ i pomoc w organizacji pikniku. Kolejnym wydarzeniem w naszej grupie byÅ‚y Warsztaty robienia lizaków. Warsztaty odbyÅ‚y siÄ™ dnia 27.06.2023. Podczas warsztatów dzieci dowiedziaÅ‚y w jaki sposób można zrobić lizaki i z jakich produktów można otrzymać swoje ulubione smaki. Dzieci zrobiÅ‚y wÅ‚asnorÄ™cznie lizaki, które mogÅ‚y wsiąść do domu. Ostatnim wydarzeniem w grupie byÅ‚a wycieczka, która odbyÅ‚a siÄ™ 30.06.2023r. do Åšw. Wody.

WycieczkÄ™ rozpoczÄ™liÅ›my MszÄ… Åšw., w której uczestniczyli dzieci wraz z nauczycielami. Kolejnym etapem wycieczki byÅ‚o zwiedzanie obiektu i wysÅ‚uchanie historii o miejscu. NastÄ™pnie dzieci udaÅ‚y siÄ™ na plac zabaw, gdzie mogÅ‚y spÄ™dzić czas na wspólnej zabawie. Wycieczka miaÅ‚a przede wszystkim charakter religijny tak aby przekazać dzieciom wartoÅ›ci wiary. Dzieci wróciÅ‚y do przedszkola szczęśliwe i zadowolone z wyjazdu.

Data dodania: 2023-09-06 19:48:59
Data edycji: 2023-09-06 20:13:10