Bal karnawałowy

Karnawał to czas balów i zabaw, także dla najmłodszych. W dniu 10.02.2022r. w naszej grupie odbył się bal karnawałowy - to niezwykłe wydarzenie, długo wyczekiwane przez dzieci, dostarczające wielu pozytywnych przeżyć i radości. Już od samego rana w naszej grupie zagościły wróżki, księżniczki, super bohaterki i super bohaterowie, policjanci, a także antyterrorysta. Dzieci wspólnie się bawiły i uczestniczyły w zabawach, konkursach i pląsach ze swoimi paniami. Nie zabrakło również zdjęć na naszej pięknej kolorowej ściance przygotowanej przez nauczycieli. Sala przeznaczona do zabawy także była kolorowa i zachęcała do wesołej zabawy. Wspólna zabawa przyniosła wiele radości naszym „Sówkom”, to był główny cel naszego spotkania. Dziękujemy rodzicom za zaangażowanie i przygotowanie pięknych balowych strojów, a dzieciom za to, że chętnie przybyły do przedszkola na wspólne zabawy. Kolejny bal już w pięciolatkach!

Data dodania: 2022-02-11 19:48:43
Data edycji: 2022-02-11 20:07:09